Upravit stránku

Client Service Manager pro arabský trh

Jste komunikativní, máte cit pro zákazníka a domluvíte se arabsky? Pak hledáme právě Vás - kolegu, který zajistí, aby se u nás klienti cítili výjimečně a dostali ten nejlepší servis.

Co Vás čeká:

  • Prvotřídní péče o klienty z arabského trhu - od každodenní komunikace po řešení složitějších požadavků
  • Poskytování osobní asistence – organizace rezervací, dopravy a dalších služeb
  • Komunikace v arabštině (angličtině) za účelem řešit požadavky, dotazy a stížnosti klientů profesionálním a efektivním způsobem
  • Úzká spolupráce s ostatními úseky - marketingem, obchodem a produktovým týmem pro zajištění nejvyšší kvality služeb
  • Sledování specifických potřeb a požadavků arabské klientely
  • Pravidelný reporting výsledků a zpětné vazby od klientů

Co od Vás očekáváme:

  • Pokročilou znalost arabštiny a dobrou úroveň angličtiny (minimálně mluvené slovo)
  • Zkušenosti na obdobné pozici (zákaznický servis, prodej, obchodní zástupce apod.)

  • Výborné komunikační a interpersonální dovednosti
  • Schopnost rychle a efektivně řešit problémy
  • Orientaci na zákazníka
  • Znalost práce s běžným kancelářským software (Outlook, Word, Excel…)
  • Znalost specifik arabské kultury a obchodních zvyklostí výhodou
  • Práce vyžaduje samostatnost, časovou flexibilitu

Na co se u nás můžete těšit?

  • Výkonnostní odměna (1 500 Kč/měsíc)
  • U vybraných pozic náborový příspěvek
  • Odměna za pracovní jubilea
  • Zdravotní volno (3 dny Sick days)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (u PP na dobu neurčitou)
  • Zdarma zhodnocují účet UniCredit Bank
  • Zvýhodněné zaměstnanecké stravování
  • Program osobního rozvoje a další odborné vzdělání
  • Volnočasové aktivity – volný vstup do bazénu, fitcentra, na minigolf a tenisové kurty
  • Sleva 10 % na konzumaci v restauraci Bohumilka

  A dále nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí a zázemí stabilní společnosti
  • Podpora relokace – ubytování, školka, škola
  • Parkování zdarma na hlídaném centrálním parkovišti
  • Firemní akce pro zaměstnance

Pracovní poměr na plný úvazek.

Nástup možný ihned.

Pracoviště: Lázně Bělohrad

Personální oddělení: jobs@belohrad.cz| 702 269 260 | 493 767 341

Máte zájem o tuto pozici? Nechte nám na sebe kontakt!