Upravit stránku

Recepční

Recepční je obvykle prvním člověkem, se kterým se hosté setkají. Na tuto pozici hledáme člověka, který je schopný pohotově reagovat na požadavky, má příjemné vystupování, je empatický, domluví se anglicky, nevadí mu trocha administrativy.
Náborový příspěvek 30 000 Kč.

Jaká je náplň práce recepční Spa Resortu Tree of Life?

  • Přijímá příchozí klienty, vybavuje je důležitými informacemi a přeje jim příjemný pobyt.
  • Jakýkoliv návštěvník se na recepční může kdykoliv během svého pobytu obrátit s dotazy a on/ona je vždy ochotně zodpoví.
  • Vyřizuje nenáročné administrativní záležitosti související s recepcí.
  • Vyřizuje příchozí telefonní hovory.

Jakého kandidáta hledáme?

  • Domluví se anglicky. Pokud má i základy němčiny, budeme nadšení.
  • Absolvoval středoškolské vzdělání, případně odborné vyučení zakončené maturitou.
  • Má příjemné vystupování.
  • Nevadí mu práce ve směnném provozu.

Na co se můžete těšit?

  • Výkonnostní odměna (1 500 Kč/měsíc)
  • U vybraných pozic náborový příspěvek
  • Motivační půlroční a roční odměny
  • Odměna za pracovní jubilea
  • Zdravotní volno (3 dny Sick days)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (u PP na dobu neurčitou)
  • Zdarma zhodnocují účet UniCredit Bank
  • Výhodné tarify O2
  • Zvýhodněné zaměstnanecké stravování
  • Program osobního rozvoje a další odborné vzdělání
  • Volnočasové aktivity – volný vstup do bazénu, fitcentra, na minigolf a tenisové kurty
  • Sleva 10 % na konzumaci v restauraci Bohumilka

  A dále nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí a zázemí stabilní společnosti
  • Podpora relokace – ubytování, školka, škola
  • Parkování zdarma na hlídaném centrálním parkovišti
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Možnost HPP, DPP i DPČ

Nástup možný ihned.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pracoviště: Spa Resort Tree of Life, Lázně Bělohrad (www.treeoflife.cz)

Personální oddělení: prace@treeoflife.cz | 720 037 653| 493 767 339

Máte zájem o tuto pozici? Nechte nám na sebe kontakt!