Upravit stránku

Léčba dětí

Poskytujeme komplexní lázeňskou péči pro děti s onemocněním gynekologickým, nervovým či onkologickým a s onemocněním pohybového aparátu.

Kde

Léčebnu najdete ve veliké vile uprostřed zahrady asi 200 metrů od hlavní budovy lázní. Má kapacitu 56 lůžek pro školní děti a mládež. Ve vyšších patrech jsou umístěny 2-5 lůžkové pokoje, v přízemí je ordinace lékaře a sestry, prostorná jídelna, herna a dočasně i školní třída. Budovu školy pro vás nyní rekonstruujeme.

Co a koho léčíme

Léčíme děti od 3 do 18 let s onemocněním ortopedickým, gynekologickým, neurologickým a onkologickým. Nejčastější ortopedickou indikací je skolióza páteře a gynekologickou pak stavy po operaci v malé pánvi, zejména stavy po operaci slepého střeva. Naším přírodním léčivým zdrojem je slatina. Děti od 3 do 6 let přijímáme s doprovodem.

Terapie

Kinezioterapie – individuální a skupinový léčebný tělocvik, elektroterapie a termoterapie probíhají v areálu dětské léčebny. Vodoléčbu , klasické masáže, slatinné zábaly absolvují děti v balneoprovozu hotelu Grand a na hydrokinezioterapii do bazénu (20x10m) chodí tamtéž.

Ubytování a volný čas

Děti bydlí ve 2-5 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením. V každém pokoji je televize a Wi-Fi. Děti mají k dispozici zahradu, kde je hřiště pro míčové hry a ohniště s posezením. V letním období mohou děti využívat venkovní bazén.