Upravit stránku

HR specialista

Jste komunikativní a máte zkušenosti z oblasti personalistiky? Chcete se aktivně podílet na náboru zaměstnanců do naší firmy? Pak jste to právě vy, koho hledáme.

Co vás čeká?

  • Inzerce volných pracovních míst, vyhledávání vhodných kandidátů (primárně v oboru zdravotnictví).
  • Nábor a příjem pracovníků, vedení výběrových řízení.
  • Administrativa spojená s pracovně-právními dokumenty.
  • Adaptace nových zaměstnanců.
  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti.
  • Organizování školení, odborných praxí a vzdělávání zaměstnanců.
  • Spolupráce a komunikace s úřady.

Hledáme člověka, který:

    • Má středoškolské vzdělání.

    • Orientuje se v zákoníku práce.

    • Má praktické zkušenosti s personální administrativou.

    • Orientuje se v pracovně-právní legislativě a mzdové problematice.

    • Je komunikativní, energický, odolný vůči stresu, trpělivý a pracovitý.

    • Rád pracuje v týmu a umí řešit různé situace s chladnou hlavou.

    • Má případné zkušenosti v oblasti HR marketingu a sociálních sítích.

    Na co se u nás můžete těšit?

    • Výkonnostní odměna
    • U vybraných pozic náborový příspěvek
    • Motivační půlroční a roční odměny
    • Odměna za pracovní jubilea
    • Zdravotní volno (3 dny Sick days)
    • Příspěvek na penzijní připojištění (u PP na dobu neurčitou)
    • Zdarma zhodnocují účet UniCredit Bank
    • Výhodné tarify O2
    • Zvýhodněné zaměstnanecké stravování
    • Program osobního rozvoje a další odborné vzdělání
    • Volnočasové aktivity – volný vstup do bazénu, fitcentra, na minigolf a tenisové kurty

      A dále nabízíme:

    • Příjemné pracovní prostředí a zázemí stabilní společnosti
    • Podpora relokace – ubytování, školka, škola
    • Parkování zdarma na hlídaném centrálním parkovišti
    • Firemní akce pro zaměstnance
    • Možnost HPP, DPP i DPČ

    Pracovní poměr na plný úvazek.

    Nástup možný ihned.

    Pracoviště: Lázně Bělohrad

    Personální oddělení: jobs@belohrad.cz | 702 269 260 | 493 767 341

    Máte zájem o tuto pozici? Nechte nám na sebe kontakt!