Upravit stránku

Specialista IT

Máte zkušenosti s Office 365, MS Teams a Sharepoint? Nedělá vám problém pracovat v týmu a komunikovat s uživateli? Hledáme posilu do týmu, který nám pomůže s převodem sdíleného disku na Sharepoint.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Správa a nastavení dokumentových knihoven a seznamů
  • Dávkové skripty PowerShell
  • Tvorba formulářů v PowerApps
  • Tvorba workflows a automatizace (Azure Logic Apps / PowerAutomate / Azure Functions)
  • Jednoduché miniaplikace (JS,React) využívající MS Graph API

Jaké máme požadavky?

  • Zkušenosti se správnou sítí Windows + Active Directory + Office
  • Rychlá orientace v problému, analýza a zobecnění zadání
  • Přemýšlení v širších souvislostech
  • Technické znalosti a zkušenosti ( Powershell, Javascript, Azure AD)

Jaká je možnost spolupráce?

  • HPP na dobu určitou (při vzájemné domluvě možnost prodloužení)
  • Freelancer (spolupráce 2-4 měsíce)

Na co se u nás můžete těšit?

  • Zvýhodněné stravování přímo v areálu společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Benefitní karta Edenred
  • Flexibilní pracovní doba
  • Služební notebook a telefon
  • Slevy na čerpání vybraných firemních služeb.

Nástup možný ihned.

Pracoviště: Lázně Bělohrad

Personální oddělení: prace@belohrad.cz | 702 269 260 | 493 767 341

Máte zájem o tuto pozici? Nechte nám na sebe kontakt!