Upravit stránku

Manažer kuchyně

Pro gastronomický provoz Lázní Bělohrad hledáme člověka na pozici manažer kuchyně, který má za sebou cenné zkušenosti z gastro provozu, nebojí se zodpovědnosti a má nápady, které chce realizovat.

Hlavní náplň práce:

  • Odpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb a výkonnost svěřeného provozu.

  • Denní kooperace s kuchyní, tvorba jídelních lístků, zaškolování zaměstnanců.

  • Řešení personálních záležitostí ve svěřeném provozu.

  • Spolupráce při objednávání, přejímce, přezkušování, skladování a konzervaci zboží.

  • Dodržování předepsaného rozpočtu nákladů na suroviny.

  • Spolupráce s ostatními provozy společnosti.

Jaké máme požadavky na kandidáta?

  • Zkušenosti s kancelářským software (Windows, Word, Excel, Outlook).

  • Praxi na obdobné pozici.

  • Výhodou je praxe v lázeňském stravování a zkušenosti s vařením jídel do externích provozů.

  • Ochota nést zodpovědnost za vedení zaměstnanců.

  • Příjemné vystupování, flexibilita, samostatnost.

  • Odolnost vůči stresu, manažerské dovednosti.

Na co se u nás můžete těšit?

  • Možnost uplatnit a rozvíjet vlastní nápady.
  • Motivační mzdové ohodnocení včetně odměn a benefitů.
  • Příspěvek na volnočasové aktivity.
  • Zázemí stabilní společnosti a významného zaměstnavatele v regionu s potenciálem dalšího rozvoje.
  • Slevy na čerpání vybraných firemních služeb.

Nástup možný dohodou.

Pracovní doba: hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz, od pondělí do pátku.

Máte zájem o tuto pozici? Nechte nám na sebe kontakt!