Upravit stránku

Rehabilitační ústav Lázně Bělohrad

Rehabilitační ústav je součástí společnosti Lázně Bělohrad a.s. a v nově zrekonstruovaných prostorách nabízí své služby od května 2020.

Rehabilitační pobyty jsou určeny klientům s nemocemi pohybového aparátu, po úrazech a operacích pohybového a nervového systému s cílem pozitivně ovlivnit celkový stav klienta a umožnit mu návrat do domácího prostředí a k běžnému způsobu života.

Formy a metody rehabilitace

Formy a metody rehabilitace

V rámci terapeutické péče vyžíváme moderní přístroje, poskytujeme širokou škálu procedur a pracujeme s různými rehabilitačními metodami. 

Více informací

Indikace k rehabilitační péči

Indikace k rehabilitační péči

Přehled onemocnění, která léčíme v rámci lázeňské péče v rehabilitačním ústavu. 

Více informací

Informace pro pacienty

Zajímá vás, jaké jsou podmínky pobytu v rehabilitačním ústavu? Kde žádat o lázeňskou péči v rehabilitačním ústavu a jak postupovat? Zde se dozvíte potřebné informace.

Více informací

Dokumenty a ceníky

Dokumenty a ceníky

Zde naleznete důležité dokumenty potřebné k nástupu na rehabilitační péči a informace o cenách pobytů a poskytovaných služeb v rámci rehabilitačního ústavu.

Více informací

Nabídka práce

Nabídka práce

Přidejte se k našemu týmu. U nás se můžete těšit na atraktivní pracovní prostředí a příjemný kolektiv. Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení včetně benefitů a perspektivu osobního rozvoje.

Volné pozice

Kontakt

Chcete vědět více?

Pokud máte dotazy k léčebně-rehabilitačnímu pobytu v Lázních Bělohradě, neváhejte nás kontaktovat.

Kontakt