Upravit stránku

Gastronomie

V Bělohradských slatinných lázních nabízíme kvalitní kuchyni. Používáme suroviny obvyklé v české kuchyni, ale také ryby, pestré přílohy a dostatek zeleniny. Pokud jste nuceni konzumovat dietní stravu, pak v našich lázních naleznete všechny základní diety.


Strava v lázních

V Bělohradských slatinných lázních nabízíme pestrou a nutričně vyváženou stravu. Jsme schopni vyhovět pacientům s různými druhy diet a stejně tak klientům se zájmem o výběrové menu.

Více informací

Jídelna Grand

V jídelně hotelu Grand podáváme snídaně, obědy a večeře pro klienty zdravotních pojišťoven. Na výběr jsou vždy 3 typy snídaní, 4 druhy obědů a 4 druhy večeří. Stravu podáváme servírovanou. K snídaním je navíc ranní bufet.

Terasa Grand

Samoplátcům a klientům s výběrovou stravou podáváme pokrmy v restauraci Terasa. Klienti a ostatní návštěvníci také mohou objednávat ze stále nabídky.

Nabídka pokrmů

Kavárna Grand

Pro příjemné posezení u vašeho oblíbeného nápoje, zákusku nebo malé svačiny během dne můžete zvolit kavárnu v hotelu Grand.

Nápojový lístek

Prodejna

V hotelu Grand je pro všechny klienty k dispozici prodejna s pestrým sortimentem nápojů, drobných potravin, drogistického zboží a tisku. Můžete si zde také zakoupit drobné šperky a suvenýry.