Upravit stránku

Certifikáty a projekty

Svoji práci děláme tak, jak nejlépe umíme, protože chceme, abyste se u nás cítili dobře. Je pro nás důležité držet krok s trendy a standardy, které platí v našem odvětví. Jsme rádi, že se nám tento cíl daří plnit.

CERTIFIKÁT O UDĚLANÍ AKREDITACE

Naše společnost Lázně Bělohrad a. s. získala dne 23. června 2023 akreditaci Spojené akreditační komise. Tato akreditace je forma externího hodnocení kvality ve zdravotnictví, jejímž principem je posuzování shody procesů probíhajících ve zdravotnickém zařízení s akreditačními standardy s cílem zajistit kontinuální zvyšování kvality a bezpečí zdravotní péče. 

FIRMA ROKU 2022

Mezi společnostmi s více než 250 zaměstnanci jsme se dostali mezi finalisty soutěže, kterou každoročně pořádá Krajská hospodářská komora.

Českých 100 nejlepších

Společnost Lázně Bělohrad a.s. opakovaně uspěla v prestižní soutěži ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH v kategorii ZDRAVÍ - VZDĚLÁNÍ - HUMANITA.

ISO 9001

Jako první lázeňské zařízení v České republice obdržely Lázně Bělohrad v roce 2000 certifikát zavedení systému řízení kvality dle evropské normy ISO 9001 v oblasti poskytování lázeňských služeb. Společnost byla a nadále i je certifikována světově uznávanou certifikační společností TÜV.

Certifikát kvality Hotel.cz

Od Hotel.cz jsme získali certifikát kvality pro rok 2020 za výjimečné služby v oblasti ubytování a pozitivní hodnocení zákazníků. Bereme to jako závazek pro další zlepšování služeb.

Telerehabilitační systém pro podporu pacientů v destanční péči

Je spolufinancován Evropskou unií.
Hlavním cílem projektu je zdokonalení technologie pro podporu telerehabilitace. Distanční péče ve fyzioterapii bude rozšířena o software zaměřený na terapii a aktivizační cviky horních končetin a terapeutické plány pro pacienty využívající telerehabilitační technologii.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti