Upravit stránku

Certifikáty a projekty

Svoji práci děláme tak, jak nejlépe umíme, protože chceme, abyste se u nás cítili dobře. Je pro nás důležité držet krok s trendy a standardy, které platí v našem odvětví. Jsme rádi, že se nám tento cíl daří plnit.

Českých 100 nejlepších

Společnost Lázně Bělohrad a.s. opakovaně uspěla v prestižní soutěži ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH v kategorii ZDRAVÍ - VZDĚLÁNÍ - HUMANITA.

ISO 9001

Jako první lázeňské zařízení v České republice obdržely Lázně Bělohrad v roce 2000 certifikát zavedení systému řízení kvality dle evropské normy ISO 9001 v oblasti poskytování lázeňských služeb. Společnost byla a nadále i je certifikována světově uznávanou certifikační společností TÜV.

Certifikát kvality Hotel.cz

Od Hotel.cz jsme získali certifikát kvality pro rok 2020 za výjimečné služby v oblasti ubytování a pozitivní hodnocení zákazníků. Bereme to jako závazek pro další zlepšování služeb.

Telerehabilitační systém pro podporu pacientů v destanční péči

Je spolufinancován Evropskou unií.
Hlavním cílem projektu je zdokonalení technologie pro podporu telerehabilitace. Distanční péče ve fyzioterapii bude rozšířena o software zaměřený na terapii a aktivizační cviky horních končetin a terapeutické plány pro pacienty využívající telerehabilitační technologii.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti