Upravit stránku

Volný čas

Díky své poloze nabízí Bělohradské slatinné lázně mnoho možností sportovního a turistického vyžití. Nedaleké Krkonoše vybízí k horským výletům a v blízkém okolí je také mnoho kulturních památek. Nedaleko lázní se nachází mnoho sportovišť a příležitostí pro aktivní trávení volného času. Na recepci vám rádi poradíme s výběrem té pravé aktivity.

Kultura

Lázenští hosté mají možnost navštěvovat koncerty, divadelní představení, přednášky a taneční večery nebo také městem pořádané kulturní akce a festivaly.

Více informací

Léto 2019

Léto 2019

Letní turistická sezona se blíží. Prohlédněte si newsletter, který vydává Královéhradecký kraj. Najdete tam aktuality v  oblasti cestovního ruchu a turismu. U kalendáře akcí můžete načerpat inspiraci na výlet, kam vyrazit za kulturou nebo také za dobrým jídlem a pitím.

Newsletter ke stažení

Sport

V areálu Tree of Life a Bělohradských slatinných lázní lze využít řadu indoor i outdoor aktivit. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodné aktivity.

Více informací

Výlety

V okolí lázní se nachází mnoho zajímavých míst. Mezi ty nejlepší patří například ZOO a safari ve Dvoře Králové. Doporučit můžeme také výlet do Prachovských skal, na zámek Kuks či do nedalekých Krkonoš.

Více informací