Upravit stránku

Kariéra v Lázních Bělohrad

Přidejte se k našemu týmu. U nás se můžete těšit na atraktivní pracovní prostředí a příjemný kolektiv. Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení včetně benefitů a perspektivu osobního rozvoje.

Rehabilitační ústav

Rehabilitační ústav

V Rehabilitačním ústavu zajišťujeme lůžkovou léčebně rehabilitační péči po onemocněních, úrazech a operacích pohybového a nervového systému včetně péče o pacienty s chronickým onemocněním.

Více informací
Slatinné lázně

Slatinné lázně

Slatinné lázně poskytují klientům lázeňskou péči více než sto let. Zaměřujeme se na léčbu potíží pohybového aparátu, gynekologických, neurologických a kožních onemocnění. 

Více informací
Dětské lázně

Dětské lázně

Léčíme děti s problémy pohybového aparátu, gynekologickými, kožními, nervovými i onkologickými. Přidejte se k přátelskému týmu, který pomáhá dětem nejen zlepšit jejich zdravotní stav, ale také prožít příjemný čas v lázních.

Více informací
Tree of Life

Tree of Life

Tree of Life je luxusní čtyřhvězdičkový hotel. Přidejte se do týmu profesionálů, kteří přináší našim klientům nekonečnou relaxaci v příjemném a klidném prostředí resortu.

Více informací
 Správa & administrativa

Správa & administrativa

Chcete pracovat ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí? Staňte se novou posilou v týmu.

Více informací
Provoz & služby

Provoz & služby

Jste komunikativní a baví vás práce s lidmi? Staňte se součástí našeho týmu, kde děláme vše proto, aby se klienti v každém z našich hotelů cítili jako doma a odjížděli spokojeni.

Více informací
Odborná praxe

Odborná praxe

V rámci přípravy na své povolání zdravotnických pracovníků a ostatních provozních pracovníků probíhá v Lázních Bělohradě a.s. celoroční odborná praxe studentů středních, vyšších odborných a vysokých škol.

Více informací

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti