Upravit stránku

Kariéra v lázních – volné pracovní pozice

Přidejte se k našemu týmu. U nás se můžete těšit na atraktivní pracovní prostředí a příjemný kolektiv. Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení včetně benefitů a perspektivu osobního rozvoje.

Pokud vás zaujala některá z vypsaných pozic, ozvěte se nám:
na e-mail: prace@belohrad.cz
nebo na telefonicky:
493 767 340 | 720 967 572


Rezervační oddělení

Pracovník rezervačního oddělení pro zahraničí

Pracovník rezervačního oddělení je mnohdy prvním člověkem, se kterým přichází klient do kontaktu. Na tuto pozici proto hledáme člověka, který je schopný pohotově reagovat na požadavky, má příjemné vystupování, domluví se anglicky a nevadí mu ani trocha administrativy.

Více informací

Personalista

Zdravotní sestra Slatinných lázní

Staňte se součástí odborného týmu, který pomáhá lidem cítit se lépe.

Více informací

Personalista

Asistent/ka personalistiky

Stále rosteme, proto hledáme do týmu novou posilu, která bude mít zájem získat cenné zkušenosti v personalistice a využívat je v atraktivním oboru lázeňství a wellness služeb.

Více informací

Lékař Slatinných lázní

Lékař/ka Slatinných lázní

Do Slatinných lázní, které jsou zaměřené na klienty s pohybovými problémy, gynekologickými, onkologickými, nervovými a kožními indikacemi přijmeme lékaře na hlavní nebo zkrácený pracovní poměr.

Více informací

Lékař Spa Resortu Tree of Life

Lékař/ka Spa Resortu Tree of Life

Připojte se k našemu odbornému personálu, který pomáhá klientům zlepšit jejich zdravotní stav a cítit se lépe. Praktikujeme celostní přístup a snažíme se tak obnovit nejen fyzickou sílu, ale také energii a chuť do života.

Více informací

Zdravotní sestra Dětských lázní

Zdravotní sestra Dětských lázní

Do Dětských lázní přijmeme zdravotní sestru, která bude organizovat léčebné aktivity dětských pacientů ve věku od tří do osmnácti let.

Více informací

Wellness masér/ka

Wellness masér/ka

Do Spa Resortu Tree of Life přijmeme wellness maséra/masérku s nutnou kvalifikací a vysokou mírou empatie k potřebám klienta.

Více informací

Recepční hotelu Grand

Recepční hotelu Grand

Recepční je obvykle prvním člověkem, se kterým se hosté lázní při svém příjezdu setkají. Na tuto pozici proto hledáme člověka, který je schopný pohotově reagovat na požadavky, má příjemné vystupování, je empatický, domluví se německy, a nevadí mu trocha administrativy.

VÍCE INFORMACÍ