Upravit stránku

Kariéra v lázních - otevřené pracovní pozice

Přidejte se k našemu týmu. U nás se můžete těšit na atraktivní pracovní prostředí a příjemný kolektiv. Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení včetně benefitů a perspektivu osobního rozvoje.

Pokud vás zaujala některá z vypsaných pozic, ozvěte se nám:
prace@belohrad.cz
nebo na telefonu
493 767 340

  • Recepční hotelu Grand

    Recepční je obvykle prvním člověkem, se kterým se hosté lázní při svém příjezdu setkají. Na tuto pozici proto hledáme člověka, který je schopný pohotově reagovat na požadavky, má příjemné vystupování, je empatický, domluví se anglicky, případně německy, a nevadí mu trocha administrativy.

    Jaká je náplň práce recepční hotelu Grand?

    • Přijímá příchozí klienty lázní, vybavuje je důležitými informacemi a přeje jim příjemný pobyt.
    • Jakýkoliv návštěvník se na recepční může kdykoliv během svého pobytu obrátit s dotazy a on/ona je vždy ochotně zodpoví.
    • Vyřizuje nenáročné administrativní záležitosti související s recepcí.
    • Vyřizuje příchozí telefonní hovory.

    Jakého kandidáta hledáme?

    • Domluví se německy. Pokud má i základy angličtiny, jedině dobře.
    • Absolvoval středoškolské vzdělání, případně odborné vyučení zakončené maturitou.
    • Má příjemné vystupování.
    • Nevadí mu práce ve směnném provozu.

    Na co se můžete těšit?

    • Příjemné prostředí lázeňského místa s tradicí.
    • Každodenní kontakt s klienty.
    • Nástupní plat 20.000 Kč + příplatky.

    Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy.

    Pracoviště: Lázně Bělohrad

  • Online marketing manager

    Jaká je náplň práce online marketing managera?

    • Plánování, implementace a řízení online marketingových aktivit společnosti.
    • Správa obsahu, rozvoj a optimalizace firemních webů a profilů na sociálních sítích.
    • Rozvoj a implementace SEO nástrojů.
    • Realizace a vyhodnocení PPC kampaní.
    • Příprava a optimalizace e-mailingových kampaní.
    • Příprava grafických podkladů v souladu s CI firmy.

    • Má skvělý přehled v oblasti online marketingu (PPC, direct mailing, sociální sítě, SEO, správa webů, analytické nástroje).
    • Zabývá se digitálním marketingem více než 2 roky, sleduje nové trendy a umí je prakticky uplatnit.
    • Rozumí anglickému textu, umí zformulovat jednodušší text (znalost na úrovni B1).
    • Ovládá software z rodiny MS Office.
    • Pokud umí pracovat v grafickém software (Adobe Illustrator, Adobe InDesign), velmi to přivítáme.

    • Skvělý kolektiv.
    • Velmi pestrou práci a vysokou míru samostatnosti.
    • Prostor pro uplatnění vlastních návrhů a kreativity.
    • Příjemné prostředí lázeňského resortu.
    • Mzdové ohodnocení reflektující vaše znalosti a zkušenosti.
    • Vlastní notebook a mobilní telefon.

    Nástup možný ihned.

  • Fyzioterapeut(ka)

    Typ pracovního poměru: hlavní nebo zkrácený

    Náplň práce:

    • poskytování individuálních a skupinových LTV
    • poskytování přístrojových terapií (elektroléčba)

    Nabízíme:

    • zázemí stabilní společnosti
    • motivační mzdové ohodnocení včetně odměn
    • zaměstnanecké benefity
    • možnost ubytování

    Požadujeme:

    • odbornou způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta
  • Všeobecná sestra

    Typ pracovního poměru: hlavní

    Nabízíme:

    • zajímavé mzdové ohodnocení
    • možnost vzdělávání
    • zaměstnanecké benefity - prémie, závodní stravování, školení, kurzy

    Požadujeme:

    • odbornou způsobilost podle zákona č.96/2004 Sb.
    • osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu („registrace“)