Upravit stránku

Kariéra v Lázních Bělohrad

Přidejte se k našemu týmu. U nás se můžete těšit na atraktivní pracovní prostředí a příjemný kolektiv. Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení včetně benefitů a perspektivu osobního rozvoje. Chtěli byste pracovat v naší společnosti, ale nenašli jste vhodnou pracovní pozici pro Vás? Kontaktujte nás na emailu prace@belohrad.cz

V roce 2022 započala stavba nového Léčebně-rehabilitačního pavilonu. Jeho uvedení do provozu předpokládáme začátkem roku 2024. Pro zajištění provozu bude potřeba obsadit více než 40 nově vzniklých pracovních míst. Pojďte se učit a růst společně s námi. Pro více informací nás kontaktujte na kariera@rubelohrad.cz | 720 967 572 | 493 767 340.

Volná pracovní místa

Volná pracovní místa

 Nabízíme perspektivní zaměstnání v moderním zařízení s dlouhodobou tradicí. Podívejte se na přehled aktuálně volných pracovních míst.

Více informací
Vzdělávání

Vzdělávání

Naší prioritou je podporovat vzdělávání svých zaměstnanců a umožnit jim zavádět nové postupy. Nezapomínáme ani na studenty, kteří u nás mohou celoročně vykonávat odbornou praxi v několika oborech.

Více informací
Benefity zaměstnanců

Benefity zaměstnanců

Proč pracovat právě u nás? Našim zaměstnancům nabízíme příjemné pracovní prostředí s možnostmi rozvoje a řadou dalších zaměstnaneckých výhod. Jaké to jsou?

Více informací

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti