Upravit stránku

O lázních

Zde naleznete bližší informace o historii a současnosti našich lázní. Dozvíte se, jak lázně vznikly, co vše je jejich součástí a zároveň také odpovědi na nejčastěji kladené dotazy.
Historie

Historie

Bělohradské slatinné lázně mají bohatou historii a tradici léčebného využití slatiny sahající do 19. století. Přečtěte si, jak šel čas od jejich založení až do současnosti.

Více informací
Certifikáty

Certifikáty

Svoji práci děláme tak, jak nejlépe umíme, protože chceme, abyste se u nás cítili dobře. Je pro nás důležité držet krok s trendy a standardy, které platí v našem odvětví. Jsme rádi, že se nám tento cíl daří plnit.

Více informací
Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Zde naleznete odpovědi na nejčastější otázky našich pacientů, klientů a zájemců o lázeňskou péči.

Více informací
Léčba dětí

Léčba dětí

Poskytujeme komplexní lázeňskou péči pro děti s onemocněním gynekologickým, nervovým či onkologickým a s onemocněním pohybového aparátu.

Více informací
Domov Vitalita

Domov Vitalita

Domov Vitalita je soukromé zařízení sociálních služeb s kapacitou 27 lůžek, které nabízí komplexní celodenní péči a rehabilitační aktivity seniorům a osobám s tělesným postižením.

Více informací
Tree of Life

Tree of Life

Tree of Life je moderní čtyřhvězdičkový lázeňský resort. Dopřejte si zde zážitek plynoucí ze spojení bohaté léčebné tradice, čisté přírody, alternativní i klasické medicíny a výborných služeb.

Více informací

Naši partneři