Upravit stránku

Slatinné lázně

Slatinné lázně poskytují klientům lázeňskou péči více než sto let. Zaměřujeme se na léčbu potíží pohybového aparátu, gynekologických, neurologických a kožních onemocnění. 

Dejte nám o sobě vědět

Pokud vás zaujala některá z vypsaných pozic, ozvěte se nám
na e-mail: kariera@belohrad.cz nebo na telefonicky: 493 767 340 | 720 967 572

Sanitář

Sanitář

Hledáme spolehlivé kolegy, kteří budou ochotni pomoci pacientům s omezenou soběstačností a poskytnout jim potřebnou péči a podporu.

Více informací
Ergoterapeut/ka

Ergoterapeut/ka

Do Slatinných lázních přijmeme člověka se zaměřením na ergoterapii, který podpoří naše úsilí zlepšit kvalitu života klientům, kteří se musí v důsledku životního neštěstí či úrazu vypořádat s tělesným postižením.

Více informací
Zdravotní sestra pro balneoprovoz

Zdravotní sestra pro balneoprovoz

Hledáme zdravotní sestru pro balneoprovoz, která bude pracovat s moderními přístroji a poskytovat klientům lázeňské procedury.

Více informací
Všeobecná/praktická sestra

Všeobecná/praktická sestra

Přemýšlíte nad změnou? Vyměňte nemocniční ruch za klidné a moderní prostředí lázní, kde pomáháme klientům cítit se lépe.
Náborový příspěvek až 50 000 Kč. 

Více informací
Fyzioterapeut/ka

Fyzioterapeut/ka

Staňte se součástí našeho odborného personálu. Praktikujeme celostní přístup a snažíme se tak obnovit nejen fyzickou sílu, ale také energii a chuť do života.
Náborový příspěvek 50 000 Kč.

Více informací

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti