Upravit stránku

Cukrář/ka

Do Spa resortu Tree of Life přijmeme samostatného a zkušeného cukráře na výrobu cukrářských výrobků, těst, zákusků, cukrovin a dortů.

Co vás čeká?

  • Výroba cukrářských výrobků, těst, zákusků, cukrovin a dortů.

  • Komunikace a aktivní spolupráce s ostatním personálem.

  • Uskladňování a kontrola zboží.

  • Zodpovědnost za dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů (celodenní udržování čistoty svěřeného úseku).

  • Příprava a účast na větších společenských akcích typu rauty a svatby.

  • Přehled o aktuálním stavu skladových zásob na svém pracovišti, podílení se na pravidelných inventurách.

  • Spolupráce s ostatními provozy společnosti.

Co požadujeme:

  • Ochotu pracovat ve směnném provozu.
  • Praxe výhodou.
  • Samostatnost.

Nabízíme:

  • Motivační mzdové ohodnocení včetně odměn a benefitů.
  • Volný vstup do bazénu, tenis a minigolf.
  • Příspěvek na volnočasové aktivity.
  • Zvýhodněné stravování přímo v areálu.
  • Benefitní karta Edenred.
  • Příspěvek na penzijní připojištění po 3 letech.
  • Zázemí stabilní společnosti a významného zaměstnavatele.

Typ pracovního poměru: hlavní úvazek

Nástup možný ihned.

Pracoviště: Spa Resort Tree of Life, Lázně Bělohrad

Personální oddělení: prace@treeoflife.cz | 720 037 653| 493 767 339

Máte zájem o tuto pozici? Nechte nám na sebe kontakt!