Upravit stránku

Provoz & služby

Jste komunikativní a baví vás práce s lidmi? Staňte se součástí našeho týmu, kde děláme vše proto, aby se klienti v každém z našich hotelů cítili jako doma a odjížděli spokojeni.

Dejte nám o sobě vědět

Pokud vás zaujala některá z vypsaných pozic, ozvěte se nám
na e-mail: prace@belohrad.cz nebo na telefonicky: 493 767 341 | 702 269 260

Kuchař

Kuchař

Do Slatinných lázní přijmeme samostatného a zkušeného kuchaře na přípravu hotových jídel pro klienty lázní.

Náborový příspěvek až 30 000 Kč.

Více informací
Pomocník kuchyně

Pomocník kuchyně

Hledáme nového kolegu do kuchyně, který bude mít na starosti kompletování jídel do tabletů, a to s ohledem na individuální dietní omezení klientů.

Více informací
Číšník/servírka jídelny

Číšník/servírka jídelny

Pro gastronomický provoz Lázní Bělohrad hledáme člověka na pozici číšník/ servírka jídelny, který zajistí příjemné prostředí pro naše hosty.

Více informací
Pokojská (m/ž)

Pokojská (m/ž)

Čistotu a pohodlí u nás najde každý klient a my hledáme člověka, který bude toto prostředí vytvářet. Člověka, jemuž je blízká čistota, preciznost a pracovitost. 

Více informací
Elektrikář

Elektrikář

Do Lázních Bělohrad přijmeme šikovného elektrikáře na obsluhu, údržbu a opravy elektrických a ovládacích systémů včetně chladící a klimatizační techniky. 

Náborový příspěvek 30 000 Kč.

Více informací
Zahradník/zahradnice

Zahradník/zahradnice

Rozsáhlé plochy lázeňské zeleně vyžadují celoroční péči. Připojte se k týmu, který pečuje o bezprostřední okolí lázeňských domů a přilehlého lesoparku.

Více informací

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti