Upravit stránku

Plynové injekce

Malé množství mediciálního plynu (CO2) se aplikuje jehličkou do bolestivých míst v podkoží v okolí velkých kloubů a páteře. Plyn se velmi rychle vstřebá a zlepší prokrvení v oblasti. Aplikace uleví od bolesti, případně urychlí hojení ran. Aplikace je vhodná především pro ty, kteří trpí poruchami prokrvení končetin, ischemickou chorobou srdeční nebo bolestmi v kříži či degenerativním onemocněním kloubů a páteře s bolestivým syndromem. Bezprostředně po aplikaci cítí pacient v místě vpichu jemné mrazení, ale po delší době se na stejném místě rozlévá vlivem zvýšeného prokrvení příjemné teplo.

Uhličitá koupel plynná

Jde o celotělovou plynnou lázeň, při které je klient uzavřen ve speciálním plastikovém vaku, který je naplněn medicinálním oxidem uhličitým. Působením oxidu uhličitého, který se vstřebává kožními kapilárami, dochází k rozšíření cév celého organismu. Díky významnému prokrvení kůže dochází k redukci celulitidy, zlepšuje se stav kožních jizev a napomáhá ke snížení otoků. Pozitivní efekt má koupel na pohybový a nervový aparát, cukrovku i osteoporosu. 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti