Upravit stránku

Přísadová koupel

Jde o koupel s přísadou účinné látky, která se díky ideálnímu prokrvení kůže a podkoží v koupeli dobře vstřebává do organismu. Přísady jsou bylinné či minerální substance, které podporují krevní oběh, odstraňují stres a únavu, relaxují a povzbuzují. Při aplikaci teplé koupele dochází zároveň k relaxaci svalstva, zvyšuje se ohebnost kloubů, prohřátí a prokrvení zlepšuje výživu svalů i kloubů. Po koupeli klient odpočívá v suchém ovinu.

Vodní uhličitá koupel

Velice účinná procedura, jež využívá bublinky CO2, které obalí tělo jemnými perličkami plynu. Teplota vody je okolo 34 °C. Po počátečním pocitu chladu navodí perličkový plášť příjemné teplo, způsobené dilatací kožních kapilár. Oxid uhličitý se vstřebává kůží a pomáhá rozšiřovat periferní cévy, čímž zlepšuje hlavně prokrvení končetin a pokožky. Tento efekt přináší nejen snížení krevního tlaku a snazší práci srdce, ale i zlepšení výživy, pružnosti a hydratace pokožky. 

Hydromasážní koupel

Koupele provádíme v profesionální speciální vaně opatřené systémem Air Jet, kde tryskami proudí vzduch pod vysokým tlakem a provádí masáž celého těla. Pro koupel používáme několik masážních schémat tak, abychom dosáhli relaxace a uvolnili svalové a psychické napětí. Tyto koupele pozitivně ovlivňují svalovou únavu, bolesti zad a šíje, chronické bolesti po úrazech i ztuhlost svalů způsobenou špatnými pohybovými stereotypy.  Po koupeli klient odpočívá v suchém ovinu.

Vířivé koupele rukou a nohou

Jde o koupele ve speciálních vanách, kde působením tepla a mechanickým působením proudu vody dochází k prohřátí a pokrvení nejvíce namáhaných částí horních i dolních končetin. Na horních končetinách je zaměřena na drobné klouby ruky, loketní kloub a svalové skupiny předloktí. Zlepšuje pohyblivost, jemnou motoriku a cit. Na dolních končetinách ovlivňujeme drobné klouby chodidla, kotník a lýtkové svalstvo. Vždy dochází k redukci otoků, zlepšení pohyblivosti a úlevě od bolesti.

Střídavá nožní koupel

Pro tuto lázeň je používán systém dvou vaniček s horkou a studenou vodou. Střídavým ponořováním končetin do různě teplé vody dochází k efektivnímu tréninku končetinových cév. Po absolvování procedury mizí otoky, bolesti chodidel a kotníků, zlepší se výživa všech tkání. Proto je tato lázeň doporučována i diabetikům či klientům s varixy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti