Upravit stránku

Magnetoterapie

Terapeutické využití magnetů má dlouhou historii. Magnetická pole mají v organismu analgetické a protizánětlivé působení, zvyšují prokrvení tkání, uvolňují spasmy, redukují otoky a urychlují hojení. Magnetoterapie využívá účinky elektromagnetického pole.

Magnetoterapie

VAS

Jedná se o elektroléčebné proudy bez nutnosti přikládání kontaktních elektrod (distanční elektroterapie) s přídavným efektem fototerapie. Během terapie dochází k prohřátí hluboko uložených tkání a orgánů, zvyšuje se místní metabolismus, podporuje se vstřebávání chronických zánětlivých, poúrazových a pooperačních infiltrátů a zlepšuje se elasticita vaziva. Terapie má významné analgetické účinky.

Přístrojová stimulační terapie

Přístrojová stimulační terapie je jednou z velmi rozšířených procedur fyzikální terapie. Můžeme ji aplikovat pomocí deskových elektrod nebo pomocí vakuových přísavek. Při správné indikaci a aplikaci má tato procedura silné analgetické účinky, uvolňuje svalové napětí a zvyšuje cirkulaci, čímž pomáhá odstranit otok tkání.

Ultrazvuk

Elektrická energie je v případě ultrazvuku přeměněna na energii mechanickou, která zajistí  mikromasáž tkání a na energii tepelnou, která zvýší cirkulaci v cévách. Velice příjemné ošetření, které pozitivně ovlivňuje artrózy, ischias, neuralgie, pohmoždění, distorze i svalové křeče. Kosmetický efekt spočívá ve zjemnění jizev.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti