Upravit stránku

Klasická masáž

Tato masáž vám navodí velmi příjemnou relaxaci celého těla i mysli. Tato masáž podporuje cirkulaci v povrchových žilách, lymfatických cévách, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest. Ať už využijete částečnou či celkovou variantu, klasická masáž dokonale uvolní masírované svalstvo, umožní vstřebávání otoků, někdy pozitivně ovlivní i bolest hlavy. Z masáže budete odcházet s pocitem úžasného uvolnění a pozitivně naladěni.

Baňková masáž

Baňkování je stará čínská technika, při které je na povrch kůže přiložena nahřátá baňka, ve které se vytvoří podtlak. Po přiložení je kůže a povrchová vrstva svalů vtažena dovnitř baňky a zároveň dojde k vydatnému prokrvení. Již po jednom zákroku se může dostavit neočekávaná úleva.

Přístrojová masáž Hydro-Jet

Suchá masážní vana. Proud vody, kterým je vaše tělo masírováno přes pružnou fólii, zvyšuje celkové prokrvení a snižuje svalové napětí. Napomáhá lepšímu vstřebávání kyslíku v cévním řečišti, snižuje hladinu toxických látek ve svalech a přispívá k rychlejší regeneraci tkání. Zvyšuje vyplavování endorfinů a zlepšuje psychickou pohodu, snižuje krevní tlak a pozitivně působí na oběhový systém.

Přístrojová lymfodrenáž

Příjemná procedura, která pomáhá od otoků dolních i horních končetin, pocitu „těžkých nohou“ a celulitidy. Drenáž pomáhá urychlit tok lymfy a stimuluje odvod toxických a odpadních látek nahromaděných v podkoží. Procedura není vhodná pro osoby s křečovými žilami.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti