Upravit stránku

Cvičení na přístrojích

IMOOVE

IMOOVE, jednoduše řečeno, pomáhá obnovit svalovou koordinaci, optimalizuje napětí svalů a zlepšuje držení těla.
Jedná se o speciální cvičení, které koordinuje všechny svalové skupiny prostřednictvím jedné synchronizované činnosti kloubů končetin a páteře pomocí elisférického pohybu motorizované plošiny. Pohyb plošiny a vedená korekce od fyzioterapeuta vede k aktivaci svalů hlubokého stabilizačního systému, zlepšuje kloubní a šlachovou flexibilitu a tím obnovuje a rozvíjí rovnováhu těla.
Dalším benefitem přístroje IMOOVE je doplnění klasického fyzioterapeutické vyšetření o grafickou posturální analýzu. Tato analýza odhaluje funkční asymetrie těla, jež se považují za nejčastější spouštěče bolestí svalovo-kosterního aparátu. Díky tomu může fyzioterapeut efektivněji zacílit na daný problém a současně pozitivně ovlivnit celkové držení těla pacienta.

 

BIMEO

Systém pro rehabilitaci horní končetiny u neurologických a post-traumatologických pacientů za pomocí biologické zpětné vazby - senzorů a motivačního herního prostředí ve virtuální realitě se zpětnou vazbou.

 

Posilovací přístroje

Pod dohledem terapeuta posilují klienti ochablé svalstvo vybraných svalových skupin. Cílem terapie je především posilování oslabených svalů, zvyšování svalové síly, udržení a zlepšení hybnosti.

Motodlaha

Motodlaha je určena k rehabilitaci dolních končetin při léčbě poúrazových stavů jak kostí, tak kloubů, po operacích kyčle a kolena – včetně kloubních náhrad. Slouží k rozcvičení končetiny a ke zvětšování rozsahu pohybu v kloubu.

Rotopedy

Rotopedy či pedály pomáhají aktivovat svalstvo dolních končetin a mobilizovat klouby dolních končetin.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti