Upravit stránku

Cvičení na přístrojích

IMOOVE

IMOOVE, jednoduše řečeno, pomáhá obnovit svalovou koordinaci, optimalizuje napětí svalů a zlepšuje držení těla.
Jedná se o speciální cvičení, které koordinuje všechny svalové skupiny prostřednictvím jedné synchronizované činnosti kloubů končetin a páteře pomocí elisférického pohybu motorizované plošiny. Pohyb plošiny a vedená korekce od fyzioterapeuta vede k aktivaci svalů hlubokého stabilizačního systému, zlepšuje kloubní a šlachovou flexibilitu a tím obnovuje a rozvíjí rovnováhu těla.
Dalším benefitem přístroje IMOOVE je doplnění klasického fyzioterapeutické vyšetření o grafickou posturální analýzu. Tato analýza odhaluje funkční asymetrie těla, jež se považují za nejčastější spouštěče bolestí svalovo-kosterního aparátu. Díky tomu může fyzioterapeut efektivněji zacílit na daný problém a současně pozitivně ovlivnit celkové držení těla pacienta.

 

Posilovací přístroje

Pod dohledem terapeuta posilují klienti ochablé svalstvo vybraných svalových skupin. Cílem terapie je především posilování oslabených svalů, zvyšování svalové síly, udržení a zlepšení hybnosti.

Motodlaha

Motodlaha je určena k rehabilitaci dolních končetin při léčbě poúrazových stavů jak kostí, tak kloubů, po operacích kyčle a kolena – včetně kloubních náhrad. Slouží k rozcvičení končetiny a ke zvětšování rozsahu pohybu v kloubu.

Rotopedy

Rotopedy či pedály pomáhají aktivovat svalstvo dolních končetin a mobilizovat klouby dolních končetin.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti