Upravit stránku

Severská chůze

NW je chůze se speciálními holemi, která zvyšuje fyzickou kondici. Při této chůzi je zapojeno 90% svalů v těle. NW trénuje oběhový aparát a posiluje nejen svaly dolních i horních končetin. Díky holím jsou šetrně zatěžovány kyčelní a kolenní klouby. Spotřeba kalorii stoupá až o 50% oproti normální chůzi. Počáteční lekce vede instruktor.

Motodlaha

Motodlaha je určena k rehabilitaci dolních končetin při léčbě poúrazových stavů jak kostí, tak kloubů, po operacích kyčle a kolena – včetně kloubních náhrad. Slouží k rozcvičení končetiny a ke zvětšování rozsahu pohybu v kloubu.

Rotopedy

Rotopedy či pedály pomáhají aktivovat svalstvo dolních končetin a mobilizovat klouby dolních končetin.

Posilovací přístroje

Pod dohledem terapeuta posilují klienti ochablé svalstvo vybraných svalových skupin. Cílem terapie je především posilování oslabených svalů, zvyšování svalové síly, udržení a zlepšení hybnosti.

Skupinový léčebný tělocvik v bazénu

Oblíbené a účinné cvičení probíhá v bazénu ve skupinách. Využívá se zde skutečnosti, že voda ulehčuje řadu cviků a pomáhá mobilizovat všechny svaly a klouby těla. Cvičí se v teplém bazénu, který je pouze 130 cm hluboký a je určen i pro neplavce. Bazén je opatřen podvodními masážními tryskami a hydromasážní lavicí, která nabízí relaxaci svalstva po ukončeném cvičení. Cvičení vede terapeut.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti